Thresh Rehberi - Thresh İtem Dizilimi - Thresh Rün Dizilimi - Thresh Ct

  Thres Rehberi

  Pasif yeteneği : Thresh yakında ölen rakip şampiyon ve birimlerin ruhlarını toplayarak kalıcı olarak yetenek gücü ve zırh kazanır.

  Q yeteneği : Ölüm Cezası

  Thresh bir rakip şampiyon veya birime zincirini fırlatır eğer rakibe isabet ederse rakibi kendine doğru çeker,yetenek tekrar kullanılırsa thresh rakibin üzerine atılır

  W yeteneği:Karanlık Geçiş

  Thresh bellli bir mesafedeki bölgeye fener atar fener kendisine ya da takım arkadaşına yakın ise kalkan kazanır eğer takım arkadaşı fenere tıklarsa threshin yanına doğru uçar.

  E yeteneği:Derisini Yüz

  Thresh zincirini savurarak yeteneğin kullanılma yönünde rakibi sürükler ve yavaşlatır ayrıca bu yetenek pasif olarak normal saldırınızı güçlendirebilir.

  R yeteneği:Hücre

  Thresh beşgen şeklinde bir hücre oluşturur üstünden geçen rakipler yüksek miktarda yavaşlar ve büyü hasarı alır.

  Thresh Nasıl Oynanır ?

  Thresh oynarken dikkat etmeniz gereken şey Q yeteneğinizi boş yere atmamanızdır bu yeteneğin bekleme süresi erken oyunda birhayli fazla olduğundan dolayı rakibiniz Q yeteneğinizi kaçırırsanız bir süreliğine üstünüzde baskı kurabilir ve koridorda önünüze geçebilir.Eğer karşıda Soraka Sona Zyra gibi bu tür supportlar varsa bu tür şampiyonlara odaklanıp nişancınızla beraber hızlıca kesebilirsiniz eğer karşınızda Nautilus Alistar gibi tank şampiyonlar var ise rakibin sizle savaşmasını bekleyip rakip nişancıyı yakalamanız gerekmektedir.

  Thresh’e Karşı Nasıl Oynanır?

  Thresh’in en önemli yeteneği Q yeteneği olduğu için minyonların arkasında durarak kendinizi Thresh’ten koruyabilirsiniz.Eğer destek rolünde iseniz Thresh’e karşı yapmanız gereken ona yakalanmadan
  rakip nişancıya odaklanmak olacaktır unutmayın Thresh’in bütün yetenekleri yetenek atışıdır yani eğer kaçırırsa veya siz savuşturursanız koridoru yüksek ihtimalle siz kazanırsınız.

  Thresh İtem Dizilimi (Thresh İtem Build)

  Thresh Rün Dizilimi (Thresh Rün Build)

  Thresh'e Karşı Güçlü Şampiyonlar (Thresh Ct)