Sett Rehberi - Sett İtem Dizilimi - Sett Rün Dizilimi - Sett Ct

  Sett genellikle üst koridorda tercih edilen ,  dövüşçü ve tank olarak oynanabilen bir şampiyondur.

  Pasif Yeteneği Dövüşçü İnadı: Sett normal vuruşunu kullanırken sol ve sağ elini kullanır. Sağ elinden vurduğu yumruklar hem daha hızlı hemde daha fazla vurur.

  Q Yeteneği Yapıştır : Sett rakiplerine doğru hareket ederken hız artışı kazanır ve yeteneği kullandıktan sonraki 2 vuruşu rakibinin azami can miktarına göre daha fazla vurur.

  W Yeteneği Balyoz Gibi : Sett aldığı hasarı inat olarak biriktirir ve inat seçili alana yumruğunu vurur. 
  İnat miktarına bağlı olarak , orta hat üzerinde bulunan rakip şampiyonlar gerçek hasar , kalan bölgeler ise fiziksel hasar alır.

  E Yeteneği Surat dağıtan : Sett iki tarafında bulunan rakipleri birbirine çeker ve vurur. Eğer iki rakip varsa rakipler sersemler , tek rakip var ise sadece yavaşlarlar.

  R Yeteneği Yürek Hoplatan : Sett bir şampiyonu tutar , havaya kaldırır ve daha sonra havada ilerleyerek yere vurur. Vurduğu bölgedeki rakip şampiyonlar hareket hızında yavaşlama ve hasar alır.

   

  Garen Nasıl Oynanır

  Sett hem dövüşçü hem tank  bir şampiyondur ve genel olarak üst koridorda oynanır, ormanda da tercih edilebilir. 

  Sett oynarken en dikkat edilmesi gereken şeylerden biri W yeteneğinizi boşa harcamamanızdır , lane aşamasında W ile hatrı sayılır damage bırakıp, kalkanı sayesinde takasınızı önde bitirebilir. Takım savaşında ise gene çok yüksek bir hasar verip ,rakiplerin önemli yeteneklerinizi kalkanınız ile boşa çıkarabilirsiniz.  Oyunun başlangıç aşamasında , Normal 2 vuruştan hemen sonra Q , daha sonra E ile rakibinizi üstünüze çekip ve yavaşlatıp. W yeteneğiniz ile hem hasar önleyip, hemde yavaşlamış rakibinize karşı Gerçek hasar bırakıp öne geçebilirsiniz.

   

  Sett Tavsiye Edilen İtem Dizilimi

  Sett Tavsiye Edilen Rün Dizilimi

  Sett Counterları ( Sett CT )