Kai'Sa Rehberi - Kai'Sa İtem Dizilimi - Kai'Sa Rün Dizilimi - Kai'Sa Ct

  Kai’Sa Rehberi

  Pasif Yeteneği : İkinci Deri

  Kai’Sa’nın düz saldırıları Plazma yükü toplayarak artan ilave büyü hasarı vurur. Takım arkadaşlarının hareketsiz bırakma etkileri de Plazma yükü toplamaya yardım eder. Ayrıca Kai’Sa’nın satın aldığı itemler, Kai’Sa’nın temel becelerini daha güçlü özelliklere sahip olacak şekilde güçlendirir.

  Q Yeteneği : Icathia Yaylımı

  Kai’Sa yakınındaki hedeflere güdümlü çok kez atış yapar.

  Yaşayan Silah : Icathia Yaylımı daha çok atış yapacak şekilde geliştirilir.

  W Yeteneği : Hiçlik Topu

  Kai’Sa rakiplerini pasifiyle işaretleyen uzuntan bir atış yapar.

  Yaşayan Silah: Hiçlik Topu daha fçok pasif işareti uygulayacak ve rakip şampiyonlara isabet etmesi halinde bekleme süresini azaltacak şekilde geliştirir.

  Kai’Sa isabet ettiği ilk rakip şampiyona yönelik Gerçek Görüş sağlayan ve 2 Plazma yükünü tetikleyerek hedef üzerindeki yük miktarına göre büyü hasarı veren bir Hiçlik ışını ateşler.

  E Yeteneği : Gücün Sınırı

  Kai’Sa kısa süreliğine hareket hızını ve saldırı hızını arttırır.

  Yaşayan Silah: Gücün Sınırı kısa süreliğine görünmezlik sağlayacak şekilde geliştirilir.

  R Yeteneği : Ölümcül Dürtü

  Kai’Sa bir karşı şampiyonun yakınına atılır.

  Kai’Sa Nasıl Oynanır?

  Koridorda yük biriktirmek çok önemli dört yük biriktirip pasifi tetikleyerek W skillinizi tutturursanız iyi hasar vurursunuz.Ralip takımda kendine çeken şampiyonlar varsa (Thresh vs) E yeteğiniz ile bu çekmelerden kaçmalısınız.

  Full build olduğunuzda zaten karşınızda erimeyecek çok az şampiyon vardır.Her uzakçı şampiyon gibi konumunuz çok önemli bu işin %60’ı doğru yerde durabilmektir diyebiliriz.

  Kai’Sa’ya Karşı Nasıl Oynanır?

  Gizli noktalara totem yerleştirmek Kai’Sa’ya karşı daha da önemli olacaktır.Kai’Sa’ya karşı uzun melli şampiyonlar tercih edebilirsiniz (Caitlyn vs) bu Kai’sa’yı zor durumda bırakacaktır.Ayrıca sup olarak AP kasacak bir hero seçerseniz Kai’Sa’ya karşı güçlü bir ittifak kurabilirsiniz.

  Kai’Sa Plazma ile işaretlenmiş bir rakip hero yakınlarındaki bir noktaya ışınlanır ve saniyeliğine  Hasar soğuran bir kalkan kazanır.

  Kai'Sa İtem Dizilimi (Kai'Sa İtem Build)

  Kai'Sa Rün Dizilimi (Kai'Sa Rün Build)

  Kai’Sa’ya Karşı Güçlü Şampiyonlar (Kai’Sa CT)