Baselol.com ailesi olarak bu yazımızda Baselol.com nasıl kullanılır? Baselol.com sıkça sorulan sorular nelerdir? Bunlara değineceğiz.

 

Baselol.com Nedir?

Baselol.com LoL Türkiye sunucusu için yapılmış LoL istatistik ve rakip analiz sitesidir.Tamamen yerli bir web sitesidir.

 

Baselol.com İşlevleri Nelerdir?

  • Baselol.com'un anasayfasındaki oyuncu arama kısmından istediğiniz oyuncuyu aratarak son maçlarına, çıktığı itemlere, istatistiklerine ve elosuna bakabilirsiniz.
  • Ayrıca oyuna giriş ekranında veya oyun başladığında Baselol.com üzerinden kendinizi aratıp, profiliniz açıldığında canlı maç sekmesinden karşı takımın elosunu ve o şampiyonla oynadığı kda'yı görebilirsiniz.

 

Baselol.com Sıkça Sorulan Sorular

  • İstatistiklere nereden bakacağım?

Anasayfadan, arama kısmından istediğiniz oyuncuyu aratarak istatistiklere bakabilirsin.

  • LoL canlı maç rakiplere nasıl bakacağım?

Oyuna giriş ekranında veya oyuna girdiğinde baselol.com'a girerek kendi ismini arat.Profilin açıldığında "canlı maç" sekmesine tıkla ve iki takımında elosuna ve kdasına bak.

  • Bazı kişilerin kda'sı gözükmüyor ne yapmalıyım?

Bazı oyuncuların Kda verisi elimizde olmayabilir veya ilk defa oynamış olabilir.Bu gibi durumlarda canlı maç ekranında Kda'sını görmediğiniz kişinin üstüne tıklayın ve profilinin açılmasını bekleyin.Ardından kendi profilinizi F5 ile yenileyin ve canlı maç sekmesine tekrar girin.Görünmeyen Kda gözükecektir.

  • Kda neye göre hesaplanıyor?

Kda o şampiyonla oynanan son maçlarda Kill/Death/Asist oranına göre hesaplanır direkt yazılır.Böylece rakip smurf mu değil mi bakabilirsiniz.